SERVIS motocyklov BMW, Kawasaki, Honda, Yamaha, Suzuki, KTM..... opravy, diagnostika, repas tlmičov, servisné prehliadky, pneuservis, montáž doplnkov.......................Objednajte sa na tel. 052/7757009

Náš kód: P157490

Zľava 25%

HJC RPHA 90S Bekavo MC1 2022

Novovyvinutá RPHA 90S je najkompaktnejšia modulárna prilba, ktorá svojou hmotnosťou a vzhľadom pripomína full-face prilbu, a napriek tomu funguje ako vyklápacia.

Viac informácií
Varianta:
529.90 € (ušetríte 132.47 €)
397.43 € Vrátane DPH
331.19 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Výklopné moto prilby     Zľavy-Výpredaj

HJC RPHA 90S Bekavo MC1 2022
397.43 €
+ -

Popis a parametre

RPHA 90S

Novovyvinutá RPHA 90S  je najkompaktnejšia modulárna prilba, ktorá svojou hmotnosťou a vzhľadom pripomína full-face prilbu, a napriek tomu funguje ako vyklápacia. Štruktúra škrupiny Premium Integrated Matrix (P.I.M Plus) poskytuje nízku hmotnosť a komfort. Zvýšenú odolnosť voči nárazom zabezpečuje spevňujúci materiál, ktorý obsahuje uhlíkové vlákno, aramidové vlákno a sklolaminát. Slnečná clona, upravená proti zahmlievaniu a poškriabaniu, znižuje namáhu očí a blokuje slnečné žiarenie. RPHA 90S má 3D navrhnutý interiér, ktorý zabezpečuje výrazné zníženie hluku pre jazdcov. Ďalšou pohodlnou funkciou je dizajn EPS, užitočný najmä pre jazdcov ktorí používajú okuliare. Dizajn prilby disponuje priestorom pre umiestnenie slúchadiel.

 

ECE štandardy:

Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb v určených pre cestnú premávku.

 

PIM+ vonkajšia škrupina:

Výstužné materiály, vrátane karbónu a karbónovo-sklenného hybridného vlákna, poskytujú vylepšený výkon odolný voči nárazom pre lepší komfort a nižšiu váhu prilby.

 

Plexi štít HJ-29:

Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu.
Plexi je vybavené uchytením na Pinlock.

1ks Pinlock je súčasťou balenia.
Vylepšený systém dvojitého zamykania štítu so stredovým klipom je ideálny pre závodné podmienky.
Systém rýchloupínania štítu ponúka jednoduchý a bezpečný systém na rýchle odstránenie štítu z prilby bez použitia nástrojov.

 

 Slnečná clona HJ-L1:

Integrovaná tmavá slnečná clona s Anti-fog úpravou sa ľahko ovláda prostredníctvom ovládacieho mechanizmu umiestneného v spodnej časti prilby.

 

Interiér:

Pokročilá antibakteriálna tkanina poskytuje vylepšenú funkciu odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare môžu vyhovovať jazdcom, ktorí nosia dioptrické okuliare.

 

ACS:

Pokročilý ventilačný systém

Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.

Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.

 

Vlastnosti RPHA:

Mikro pracka pre rýchle zapnutie a odopnutie

Rapid Fire – rýchla výmena plexi štítu bez použitia náradia

 

SMART HJC

U tejto prilby je možné využiť komunikačný systém SMART HJC 20B/10B Bluetooth vyvinutý spolu so spoločnosťou SENA navrhnutý špeciálne pre prilby HJC.

SMART HJC je možné nainštalovať na rôzne modely HJC a vďaka kompaktným rozmerom a aerodynamickému dizajnu jednotky nenarušuje celkový vzhľad a aerodynamický dizajn škrupiny.

* Všetky zariadenia SMART HJC sa predávajú samostatne


Výrobca HJC
Slnečná clona áno
Pinlock áno
Škrupina Karbón
Náš kód: P157490
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie